3D Güvenli Alışveriş

Sitemizden gönül rahatlığıyla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde yüksek güvenlikli standartlar geçerlidir.

Sitemizde 128 bit SSL ile şifreleriniz en yüksek güvenlik ile şifrelenmektedir. Bu sayede kart bilgileriniz kesinlikle sitemizde kayıt altında tutulamaz.

Banka ile kartınız arasında gerçekleşen bu işlemler sizin güvenliğinizi maximum seviyeye çıkarır.

 

Kredi Kartı Güvenliği

Tunaelektronik.net, kredi kartı ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde güvenliğiniz için son teknoloji ve en iyi servislerle çalışarak kart güvenliğinizi en yüksek seviyede tutmaktadır. Herhangi bir şüphe taşıdığınız anda sitemizdeki yetkililerimizle iletişime geçer ve gönül rahatlığıyla sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz sayfamızda asla kayıt altında tutulmazlar, her sayfa şifreleme sistemi ile korunduğundan bilgilerinizin 3. kişilerin eline geçmesi imkânsızdır.

 

Tunaelektronik.net kişisel bilgileriniz, kart numaranız ve şifrelerinizi asla veri tabanına kayıt etmez ya da saklamaz. Bu nedenle de sitemizden her yapacağınız alışverişlerde kart numaranızı tekrardan girmeniz gerekmektedir.

 

SSL Güvenlik Sertifikası

Tunaelektronik.net, SSL güvenlik sertifikasıyla bilgilerinizi en yüksek standartlarda koruma altına alır. Sitemiz bazı ödeme sistemleri tarafından sıkı bir güvenlik testinden geçerek bu ödeme sistemlerinin sahibi olabilmiştir.

 

Anti Virüs Programları

Sunucularımızda düzenli olarak Dünya 'nın en iyi virüs programlarıyla tarama yapılarak, sunucu güvenliğimizi en üst seviyede tutarak siz kullanıcılarımıza yüksek koruma sunmaktadır.

 

3D Secure

3D Güvenlik, e-ticaret " elektronik ticaret " işlemlerinde güvenliğin maximum seviyeye çıkarmak için geliştirilen bir ödeme sistemidir.

 

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan e-ticaret firmalarında alışverişler Visa ve Mastercard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kullanıcılar; hem de üye işlemleri güvence altındadır ve asla internet sahtekârlığına maruz kalmazlar.

 

Visa kart tarafından verilen hizmet "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmet ise "MasterCard®SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

 

Scroll